Flintlåsgevär

Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär
Flintlåsgevär

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FLINTLÅSGEVÄR, 3 st., 17/1800-tal, varav två med halvstock, längd ca 120-145 cm

Slitage och skador, renoverade och kompletterade, delvis omstockade

657416

2019-06-28