Jan Håfström Den dubbla hemligheten

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Den dubbla hemligheten", signerad och daterad på baksidan Jan Håfström 1991, objekt bemålat trä, 20x40x13 cm

PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657418

2019-11-10