Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad roland S, 235/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm

Läs mer

657420

2019-08-20