Oidentifierad konstnär 1800-tal barnporträtt

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av två barn och en äldre pojke i uniform, signerad F.I., olja på duk, 66 x 73,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

657422

2019-09-15