Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av två barn och en äldre pojke i uniform, signerad F.I., olja på duk, 66 x 73,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
657422
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här