Krus och brännvinsflaskor Höganäs

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRUS, BRÄNNVINSFLASKOR, 8 dlr, 18/1900-tal, Höganäs, gulglaserat, stämplade, höjder ca 14-30 cm

Skador förekommer

657424

2019-06-30