Skulptur Alfred Ohlson

Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALFRED OHLSON (1868-1940): Merkurius, signerad Alfred Ohlson Sculpt, patinerad brons, gjutarmärkt Herman Bergman Fud, monterad på träsockel, höjd 48 cm

PROVENIENS: Stopalo

Basen med borrhål

657426

2019-09-15