Skulptur Alfred Ohlson
Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALFRED OHLSON (1868-1940): Merkurius, signerad Alfred Ohlson Sculpt, patinerad brons, gjutarmärkt Herman Bergman Fud, monterad på träsockel, höjd 48 cm
PROVENIENS: Stopalo
Basen med borrhål
657426
2019-09-15