Oljemålning 16/1700-tal

Oljemålning 16/1700-tal
Oljemålning 16/1700-tal
Oljemålning 16/1700-tal
Oljemålning 16/1700-tal
Oljemålning 16/1700-tal
Oljemålning 16/1700-tal

Såld för:

9 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (16/1700-tal): Damporträtt, olja på ekpannå, 35 x 27,5 cm, monterad i svärtad ram i barock med hopplister

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, retuscher, ramen något maskstungen

657431

2019-09-15