Oljemålning 16/1700-tal
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (16/1700-tal): Damporträtt, olja på ekpannå, 35 x 27,5 cm, monterad i svärtad ram i barock med hopplister
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, retuscher, ramen något maskstungen
657431
2019-09-15