Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, 152/180, färglitografi, bildmått ca 21x64,5 cm

Läs mer

657432

2019-08-20