Roland Svensson
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, 152/180, färglitografi, bildmått ca 21x64,5 cm
Läs mer
657432
2019-08-20