Fat 1800-tal

Fat 1800-tal
Fat 1800-tal
Fat 1800-tal
Fat 1800-tal
Fat 1800-tal
Fat 1800-tal
Fat 1800-tal
Fat 1800-tal

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, renässans-stil, 1800-tal, driven och punsad mässing, dekor av Adam och Eva, diameter 61 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagningar, möjligen omarbetad dekor

657434

2019-09-15