Bordsplateau 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPLATEAU, England 1800-talets andra hälft, naturalistisk form med växtornamentik, pläter, höjd 9,5, diameter 58 cm

PROVENIENS: Stopalo

657435

2019-09-15