Fiskfat med lock

Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock
Fiskfat med lock

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FISKFAT MED LOCK, 1900-tal, försilvrad metall, hamrad yta, handtag i form av fiskar, musslor och snäckor, höjd 19, 66,5 x 24,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

657440

2019-09-15