Andreas Eriksson Vars namn

Andreas Eriksson Vars namn
Andreas Eriksson Vars namn
Andreas Eriksson Vars namn
Andreas Eriksson Vars namn
Andreas Eriksson Vars namn
Andreas Eriksson Vars namn

Såld för:

26 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON (born 1975): "Vars namn är skrivet i färg", signerad på baksidan Andreas Eriksson 1996, olja på duk, 47x32 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657442

2019-11-10