Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

23 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vinterbåten" ("Julbåten"), signerad roland S, 223/310, färglitografi, bildmått ca 43x33 cm

Läs mer

657444

2019-08-20