Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, 1700-tal, martyrium, skulpterat och bemålat trä, höjd 45 cm
PROVENIENS: Stopalo
Skador och lagningar, mindre dekordel saknas, senare bemålning
657445
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här