Skulptur 1700-tal

Skulptur 1700-tal
Skulptur 1700-tal
Skulptur 1700-tal
Skulptur 1700-tal
Skulptur 1700-tal
Skulptur 1700-tal
Skulptur 1700-tal
Skulptur 1700-tal
Skulptur 1700-tal
Skulptur 1700-tal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1700-tal, martyrium, skulpterat och bemålat trä, höjd 45 cm

PROVENIENS: Stopalo

Skador och lagningar, mindre dekordel saknas, senare bemålning

657445

2019-09-15