Borslampfot Restauration

Borslampfot Restauration
Borslampfot Restauration
Borslampfot Restauration
Borslampfot Restauration
Borslampfot Restauration
Borslampfot Restauration

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSLAMPFOT, Restauration, Frankrike, brännförgylld och mörkpatinerad brons, dekor av akantus och växtornamentik, kannelerad pelare, höjd 116,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage, omarbetad rovoljelampa, utländsk elmontering

657450

2019-09-15