Andreas Eriksson Grafisk svit
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
ANDREAS ERIKSSON (född 1975): "IX etsningar", grafisk svit i trälåda, signerade och daterade Andreas Eriksson 1997, upplaga 4/20, lådans format 58x45 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657451
2019-11-10