Andreas Eriksson Grafisk svit

Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit
Andreas Eriksson Grafisk svit

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON (född 1975): "IX etsningar", grafisk svit i trälåda, signerade och daterade Andreas Eriksson 1997, upplaga 4/20, lådans format 58x45 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657451

2019-11-10