Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMPEL, 1900-tal, porslin och mässing, i form av kylixformad skål, antikserande dekor, höjd 48, diameter 36,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre slitage
657453
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här