Ampel 1900-tal

Ampel 1900-tal
Ampel 1900-tal
Ampel 1900-tal
Ampel 1900-tal
Ampel 1900-tal
Ampel 1900-tal
Ampel 1900-tal
Ampel 1900-tal
Ampel 1900-tal
Ampel 1900-tal

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AMPEL, 1900-tal, porslin och mässing, i form av kylixformad skål, antikserande dekor, höjd 48, diameter 36,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

657453

2019-09-15