Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL JOHAN BONNESEN (Danmark 1868-1933): Atleter,
signerad och daterad C.I B 1917, patinerad brons, höjd 59 cm
PROVENIENS: Stopalo
657459
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här