Skulptur Carl Johan Bonnesen

Skulptur Carl Johan Bonnesen
Skulptur Carl Johan Bonnesen
Skulptur Carl Johan Bonnesen
Skulptur Carl Johan Bonnesen
Skulptur Carl Johan Bonnesen
Skulptur Carl Johan Bonnesen
Skulptur Carl Johan Bonnesen
Skulptur Carl Johan Bonnesen

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CARL JOHAN BONNESEN (Danmark 1868-1933): Atleter,
signerad och daterad C.I B 1917, patinerad brons, höjd 59 cm

PROVENIENS: Stopalo

657459

2019-09-15