Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sydeuropa, 1700-tal, Madonna med barnet,1799-tal, olja samt förgyllning på koppar, samtida ram, ca 17x13 cm (utan ram)
Färgbortfall, retuscher
657464
2019-06-25