Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Sydeuropa, 1700-tal, Madonna med barnet,1799-tal, olja samt förgyllning på koppar, samtida ram, ca 17x13 cm (utan ram)

Färgbortfall, retuscher

657464

2019-06-25