Skulptur i trä

Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä
Skulptur i trä

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR efter Michelangelos David, 1900-talets första hälft, skuren i trä, höjd (med sockel) ca 37 cm

Fogspricka, slitage

657465

2019-06-26