Roland Svensson
Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad roland S, 122/250, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm
Läs mer
657466
2019-08-20