Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Båten från staden", signerad roland S, 122/250, färglitografi, bildmått ca 39,5x32 cm

Läs mer

657466

2019-08-20