Spegel med konsolbord Danmark Empire

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL MED KONSOLBORD, mahognyfaner, Danmark, 1800-talets första hälft, empire, antikiserande dekor, fotplatta i björk, spegelns mått ca 158x58, konsolbordets höjd ca 85, 99x50 cm

Slitage, sprickor, ursprungligen ej tillhörande

657467

2019-07-10