Taklampa jugend

Taklampa jugend
Taklampa jugend
Taklampa jugend
Taklampa jugend
Taklampa jugend
Taklampa jugend
Taklampa jugend
Taklampa jugend

Såld för:

Osåld

Utropspris

10 000 SEK

TAKLAMPA, jugend, dekor av satyrer och vindruvsklassar, patinerad koppar, tygklädd skärm, höjd 130, diameter 70 cm

PROVENIENS: Stopalo

Textil med skador

657469

2019-09-15