Taklampa 1900-tal

Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal
Taklampa 1900-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, gotiskstil, 1900-tal, sexarmad, dekor av fabeldjur, patinerad gips, höjd 100, diameter 90 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ställvisa skador och lagningar

657471

2019-09-15