Ampel senempire

Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire
Ampel senempire

Klubbat för:

6 800 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

AMPEL, senempire, för sex ljus, delvis brännförgylld och mörkpatinerad stomme av brons och mässing, konisk fom med dekor palmetter och lagerkransar, uppsvängda ljusarmar, höjd 110, diameter 70 cm

PROVENIENS: Stopalo

Kuntoraportti

Slitage, borrad för el

657474

Päivämäärä:

2019-09-15