Ampel senempire
Klubbat för:
6 800 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
AMPEL, senempire, för sex ljus, delvis brännförgylld och mörkpatinerad stomme av brons och mässing, konisk fom med dekor palmetter och lagerkransar, uppsvängda ljusarmar, höjd 110, diameter 70 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kuntoraportti
Slitage, borrad för el
657474
Päivämäärä:
2019-09-15