Silkeborg soffbord
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RULLBORD, möjligen Johannes Anderssen, 1960-/70-tal, CFC Silkeborg, Danmark, stomme i teak, 2 skivor i svart linoleum, på förkromade hjultrissor, brickmärkt "CFC Silkeborg", höjd ca 57 cm, yttermått ca 57x92 cm
Bruksslitage
657475
2019-06-25