Silkeborg soffbord

Silkeborg soffbord
Silkeborg soffbord
Silkeborg soffbord
Silkeborg soffbord
Silkeborg soffbord
Silkeborg soffbord
Silkeborg soffbord
Silkeborg soffbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RULLBORD, möjligen Johannes Anderssen, 1960-/70-tal, CFC Silkeborg, Danmark, stomme i teak, 2 skivor i svart linoleum, på förkromade hjultrissor, brickmärkt "CFC Silkeborg", höjd ca 57 cm, yttermått ca 57x92 cm

Bruksslitage

657475

2019-06-25