Amplar Villa Sundsli
Klubbat för:
23 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
AMPLAR, ett par, 1900-talets första hälft, för fem ljuspunkter, patinerad brons, dekor av växtornamentik, frostade glaskupor i form av flammor, höjd 110 cm
PROVENIENS: Villa Sundsli, Helsingborg
Stopalo
657481
2019-09-15