Amplar Villa Sundsli

Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli
Amplar Villa Sundsli

Såld för:

23 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

AMPLAR, ett par, 1900-talets första hälft, för fem ljuspunkter, patinerad brons, dekor av växtornamentik, frostade glaskupor i form av flammor, höjd 110 cm

PROVENIENS: Villa Sundsli, Helsingborg
Stopalo

657481

2019-09-15