Roland Svensson
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad och daterad roland S Febr. 1953, 21/40, färglitografi, bildmått ca 52x40 cm
Läs mer
657489
2019-08-20