Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tornösund - Möja", signerad och daterad roland S Febr. 1953, 21/40, färglitografi, bildmått ca 52x40 cm

Läs mer

657489

2019-08-20