Georg Jensen Vivianna damarmbandsur
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GEORG JENSEN, "Vivianna", damur, stål, manuell, safirglas, refnr. 226 boettnr. 5701, formgiven Torun Bülow-Hübe, diameter 32 mm, storlek ca S-M, originaletui
Går vid inskrivnignstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, tavla med repor
657490
2019-06-24