Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JAN VAN HUYSUM, hans efterföljare, Landskap med figurscen, olja på pannå, 24,5 x 31,5 cm, monterad i brunbetsad ram med hopplister
PROVENIENS: Stopalo
Liten spricka i pannån
657506
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här