Jan Van Huysum hans efterföljare olja på pannå

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JAN VAN HUYSUM, hans efterföljare, Landskap med figurscen, olja på pannå, 24,5 x 31,5 cm, monterad i brunbetsad ram med hopplister

PROVENIENS: Stopalo

Liten spricka i pannån

657506

2019-09-15