Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HOFNER, elgitarr, Verythin, lackerad i Cherry Red, 1960-tal, med vibratostall, längd 102 cm, inkl. hardcase
Sprickor och lagningar, en sträng av
657507
2019-06-24
Gör en kostnadsfri värdering här