Silverbestick

Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick
Silverbestick

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSKEDAR, GAFFLAR, silver, 18/1900-tal, modell gamelfransk och Engelsk snäck, totavikt ca 1340 g

Slitage, gravyrer

657510

2019-06-29