Sören Christian Bjulf oljemålning

Såld för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÖREN CHRISTIAN BJULF (1890-1958): Kvinnoporträtt, signerad, olja på duk, ca 39x31 cm

657513

2019-08-05