Karmstolar bord gustaviansk stil
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SALONGSGRUPP, 3 dlr, bestående av 2 karmstolar samt 1 bord, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 66, 80x65, karmstolarnas sitthöjd 50 cm
Senare klädsel, karmarna med ytslitage
657516
2019-08-07