Karmstolar bord gustaviansk stil

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSGRUPP, 3 dlr, bestående av 2 karmstolar samt 1 bord, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålade, skuren dekor, mönstrad klädsel, bordets mått höjd ca 66, 80x65, karmstolarnas sitthöjd 50 cm

Senare klädsel, karmarna med ytslitage

657516

2019-08-07