Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OKÄND KONSTNÄR: Utan titel, signerad Bush -10, numrerad 1/12, djuptryck, 46x36 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657525
2019-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här