Okänd konstnär Grafiskt blad

Okänd konstnär Grafiskt blad
Okänd konstnär Grafiskt blad
Okänd konstnär Grafiskt blad
Okänd konstnär Grafiskt blad
Okänd konstnär Grafiskt blad
Okänd konstnär Grafiskt blad
Okänd konstnär Grafiskt blad
Okänd konstnär Grafiskt blad

Klubbat för:

900 SEK

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR: Utan titel, signerad Bush -10, numrerad 1/12, djuptryck, 46x36 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657525

2019-11-10