Peter Rune Christiansen Untitled

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER RUNE CHRISTIANSEN (född 1978): "Untitled", monogramsignerad på baksidan P.R.C. olja på duk, 30x60 cm
PROVENIENS: Helene Nyborg Contemporary, Köpenhamn

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657532

2019-11-10