Oljemålning 1700-tal

Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal
Oljemålning 1700-tal

Såld för:

9 600 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Rebecka vid brunnen, oval 120 x 87,5 cm, monterad i träskuren ram

PROVENIENS: Stopalo

Dubblerad, retuscher

657539

2019-09-15