Clat Ketter With trace

Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace
Clat Ketter With trace

Såld för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

CLAY KETTER (född 1961): "With Trace", signerad och daterad på baksidan Clay Ketter ´94, olja på formica-pannå, 55x50 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

Pannån är skadad längs underkanten- oklart om detta är konstnärens avsikt eller inte.

657547

2019-11-10