Dekorelement barockstil
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DEKORELEMENT, ett par, barockstil, 1800-tal, mässingsplåt, i form av en genombruten rosenbukett, baksidan med förstärkningar av järnkors, monterade på balusterformade dockor av delvis förgyllt trä, höjd 65 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre skador
657559
2019-09-15