Dekorelement barockstil

Dekorelement barockstil
Dekorelement barockstil
Dekorelement barockstil
Dekorelement barockstil
Dekorelement barockstil
Dekorelement barockstil

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DEKORELEMENT, ett par, barockstil, 1800-tal, mässingsplåt, i form av en genombruten rosenbukett, baksidan med förstärkningar av järnkors, monterade på balusterformade dockor av delvis förgyllt trä, höjd 65 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador

657559

2019-09-15