Skulptur 1900-tal

Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, Faun med vinsäck, guldpatinerad metall, monterad på stensockel, höjd 58 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage, mindre attribut saknas

657564

2019-09-15