Jan Svenungson Test 62

Jan Svenungson Test 62
Jan Svenungson Test 62
Jan Svenungson Test 62
Jan Svenungson Test 62
Jan Svenungson Test 62
Jan Svenungson Test 62

Såld för:

10 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Test 62", signerad och daterad på baksidan Jan Svenungsson 1994, olja på aluminium, ca 38x30 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657565

2019-11-10