Klubbat för:
10 000 SEK
20 000 SEK
JAN SVENUNGSSON (född 1961): "Test 62", signerad och daterad på baksidan Jan Svenungsson 1994, olja på aluminium, ca 38x30 cm
Ingår i Barbro B. Johanssons samling
657565
2019-11-10