Bägare och skålar i silver

Bägare och skålar i silver
Bägare och skålar i silver
Bägare och skålar i silver
Bägare och skålar i silver
Bägare och skålar i silver
Bägare och skålar i silver
Bägare och skålar i silver
Bägare och skålar i silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, SKÅLAR, 3 dlr, silver, danska stämplar, 2 st CFH samt C.C. Hermann, höjder ca 5-15 cm, vikt ca 407 g

Repor

657566

2019-06-30