Jan Stenvinkel oljemålningar

Jan Stenvinkel oljemålningar
Jan Stenvinkel oljemålningar
Jan Stenvinkel oljemålningar
Jan Stenvinkel oljemålningar
Jan Stenvinkel oljemålningar
Jan Stenvinkel oljemålningar

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN STENVINKEL (1933-1989): (2) "Skyar" resp "Berg och markskugga", varav en signerad och daterad - 59, olja på duk, ca 30x40 vardera

657570

2019-06-27