Paul Osipow Utan titel

Paul Osipow Utan titel
Paul Osipow Utan titel
Paul Osipow Utan titel
Paul Osipow Utan titel
Paul Osipow Utan titel
Paul Osipow Utan titel

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL OSIPOW (Finland, född 1939): "Utan titel", signerad och daterad på baksidan P. Osipow -92, akryl på duk, 25,5x20,5 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657574

2019-11-10