Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
INGE SCHIÖLER (1908-1971): Landskap, tre st, signerade I. Schiöler, akvarell på smörpapper, 16x12 cm vardera. (3)
Gunnar Hjorthén nr A6, T.46 och T.77, 1942.
PROVENIENS: Tore Wretman
657575
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här