Inge Schiöler, tre st

Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st
Inge Schiöler, tre st

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Landskap, tre st, signerade I. Schiöler, akvarell på smörpapper, 16x12 cm vardera. (3)
Gunnar Hjorthén nr A6, T.46 och T.77, 1942.

PROVENIENS: Tore Wretman

657575

2019-09-29