Peter Brandt Mental mugshot

Peter Brandt Mental mugshot
Peter Brandt Mental mugshot
Peter Brandt Mental mugshot
Peter Brandt Mental mugshot
Peter Brandt Mental mugshot
Peter Brandt Mental mugshot

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

PETER BRANDT (Danmark, född 1966): "Mental Mugshot", signerad, daterad och numrerad på baksidan Peter brandt 2010, 3/3, Lambdaprint i bemålad tillhörande ram, totalt ca 30x43 cm

Ingår i Barbro B. Johanssons samling

657591

2019-11-10